Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Artur Wysocki - Tamchi czyli rowerem, zimą przez Mongolię

niedziela 23.02.2020 godz. 16:30 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Zima, Ałtaj, Mongolia dziki step ale... to nie opowieść o zamarzającym rowerzyście, to opowieść o otwartych sercach mongolskich. Jak słona jest herbata? Skąd się biorą zaczarowane cukierki? Kiedy trzeba oderwać sople z twarzy? Czym myjemy zęby przy -40? Jak czytać step? Mięso które nie zamarza? Co robi Św. Mikołaj w Mongolii? Co mają wspólnego Kaszubi z Mongołami?

Artur Wysocki - specjalizuje się w zimowych, samotnych wyprawach rowerowych.Entuzjasta swobodnego bytowania, niskobudżetowych podróży i VanLIfe. Podróż przez Mongolię odbyła się w ramach Bike Jamboree - czyli rowerowej sztafety dookoła świata.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net