Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

degustacja potraw - Kuchnia hiszpańska

środa 19.02.2020 godz. 20:00 - Gryfiński Dom Kultury

Kuchnia hiszpańska należy do najsmaczniejszych tradycji kulinarnych Europy. Problem w opisywaniu jej związany jest z tym, że Hiszpania jest mocno podzielona na regiony i wyjątkowo różnorodna. W skład kuchni hiszpańskiej wchodzą zarówno potrawy o typowo śródziemnomorskim rodowodzie z południowego wybrzeża, potrawy ludów pasterskich, jak i kuchnia wywodząca się z tradycji morskich.

Podczas włóczykijowej degustacji potraw, będziemy mogli skosztować m.in. kilka rodzajów tapas, a więc przekąsek, zupę oliwkową, embutidos y quesos czyli aromatyczne sery i wędliny, tapenadę z suszonych pomidorów i wiele innych. Nie zabraknie również wina.

Degustacja przygotowana będzie wspólnie ze szczecińską restauracją Ole Bistro & Tapas.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net