Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Dominik Szmajda - Packraft - warsztaty na Międzyodrzu

niedziela 23.02.2020 godz. 12:30 - plaża nad Odrą

ZAPISY ZAKOŃCZONE. WSZYSTKIE MIEJSCA ZAJĘTE.

Packraft to rodzaj jednoosobowego pontonu ekspedycyjnego skonstruowanego z bardzo lekkiego, a zarazem wytrzymałego materiału. Dzięki temu sprzęt ten świetnie nadaje się na różnego rodzaju wyprawy, gdzie oprócz samego pływania przemieszczamy się pieszo, czy na rowerze. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję popływać na dwóch rodzajach packraftów:
- model typu ultralight (1.8 kg) Anfibio Delta MX
- model typu white water, z krytym kokpitem, MRS Microraft
Po złożeniu sprzętu i napompowaniu zrobimy sobie mini spływ po Międzyodrzu.

Z racji na porę roku i możliwość pochlapania się uczestnicy proszeni są o odpowiedni strój - minimum to nieprzemakalna kurtka + rękawiczki, wskazane też nieprzemakalne spodnie. Organizator zapewnia kamizelki asekuracyjne.

Czas akcji - ok. 3 godzin. Maksymalna liczba uczestników - 9 osób. Cena 15 zł, zapisy od 4 lutego.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net