Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Elektryczne tango odrzańskiej dorady - morsowanie na Włóczykiju

niedziela 23.02.2020 godz. 12:00 - plaża nad Odrą

W sobotę 22 lutego 2020 wieczorem odbędzie się Bal Włóczykija. Będzie to bal kultur, ludów i ras, a zatem mieszkańców bliskich i odległych zakątków świata, mikrokosmosu oraz puszcz rozległych. W sobotni zimowy wieczór kosmiczni cowboy'e na swych świetlnych rumakach wraz z góralami z prowincji Shan spotkają się na szczycie góry Saga, by spożyć, co nie spożyte, a do spożycia ze świata zwiezione. Po całonocnym kongresie wszyscy udadzą się na wspólną kąpiel w zimnej wodzie, która obmyje ich z grzechów od lat prowadzonych niesnasek oraz przekomarzanek międzygatunkowych. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Ziemi, Wszechplanet i Czarnej Dziury. To będzie wydarzenie, o którym będą nadawać wszystkie rozgłośnie międzykontynentalne i przekaźniki neuronowe!

Miejsce: plaża miejska w Gryfinie (wejście za OSIR)
Termin: 23 lutego 2020
Czas: 12:00-13:00
Sprzęt: buty neoprenowe, strój kąpielowy, czapka, rękawiczki, ciepły napój

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/2494430084141299

Regulamin wydarzenia

1. Organizatorem wydarzenia jest Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
2. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod warunkiem obecności opiekuna.
3. Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w czasie trwania wydarzenia spowodowane przez jej uczestników lub osoby trzecie.
4. Przed podjęciem kąpieli po raz pierwszy zaleca się konsultację z lekarzem.
5. Uczestnik wchodzi do wody na własna odpowiedzialność.
6. Podczas wydarzenia zabrania się spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
7. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
8. Obecność uczestnika podczas wydarzenia jest równoznaczna z faktem, iż zapoznał się z regulaminem wydarzenia i w pełni go akceptuje.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net