Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Swobodna lewitacja czyli bardzo kulturalne hamakowanie na Włóczykiju

sobota 22.02.2020 godz. 11:00

Wydarzenie niezwykle. Tajemnicze. Nieoczywiste. W sobotnie południe, między drzewami, pośród szelestu pobliskich trzcin i nieśmiałych świergotów ptaków, wydarzy się trochę kultury. Będzie to kultura bujająca, ale nie w chmurach, lecz na wysokości zaledwie jednego metra nad ziemią, lewitująca, zakokoniona. Kultura otwartych głów, wolnych myśli i niespokojnych nóg. Będzie to też kultura zasłuchana, z lekka zamyślona i bardzo zaspana. Kto jest gotów na podjęcie takiego nieoczywistego wyzwania?

Zapewniamy hamaki. Zgłoszenia od 1 lutego: noginiespokojne@gmail.com Ilość miejsc ograniczona - kto pierwszy ten lepszy!

Miejsce zbiórki: Główna brama OSIR, ul. Sportowa 3, Gryfino. Stamtąd idziemy ok. 500 m do pobliskiego lasku
Termin: 22 lutego 2020
Czas: 11:00-13:00
Sprzęt: śpiwór/koc, ciepłe ubranie, ciepły napój.

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/823048201491861

Regulamin wydarzenia

1. Organizatorem wydarzenia jest Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
2. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod warunkiem obecności opiekuna.
3. Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w czasie trwania wydarzenia spowodowane przez jej uczestników lub osoby trzecie.
4. Uczestnik bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
5. Podczas wydarzenia zabrania się spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
6. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
7. Zaleca się, aby każdy uczestnik miał swój śpiwór lub koc.
8. Obecność uczestnika podczas wydarzenia jest równoznaczna z faktem, iż zapoznał się z regulaminem wydarzenia i w pełni go akceptuje.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net