Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Anna Alboth, Karol Grygoruk - Jak etycznie pokazywać świat (OTWARCIE FESTIWALU)

środa 19.02.2020 godz. 18:30 - Gryfiński Dom Kultury

Anna i Karol, między innymi z organizacją Minority Rights Group, pracowali w ciągu ostatniego roku w kilkudziesięciu obozach, osadach i squatach na granicach Europy: na greckich wyspach, na Bałkanach, na granicy Maroka, Białorusi, w Iraku czy w Turcji. Często zaraz obok turyści opalali się na plażach. Opowiedzą o tym, jak mieszczą to w głowach i o tym, jakich podróżników spotkali na swojej drodze.

Czy da się połączyć dziennikarstwo, fotografię i aktywizm? I po co? Jak robić zdjęcia w obozie dla uchodźców? I po co? Co trzeba wziąć pod uwagę, żeby etycznie pokazywać świat, pamiętając o różnych jego aspektach?

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net