Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Zdzich Rabenda - Lodowce i wulkany (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

wtorek 25.02.2020 godz. 10:30 - Gryfiński Dom Kultury

Lodowce i wulkany to piękne, tajemnicze i niebezpieczne cuda natury rozrzucone w różnych częściach naszej planety. Ich aktywność od milionów lat reguluje cykl życia na Ziemi stwarzając dogodne warunki jej mieszkańcom, a także siejąc spustoszenie.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się jak powstają lodowce, czym się charakteryzują i dlaczego niedługo mogą przestać istnieć. Zajrzymy do wnętrza jaskiń lodowych, szczelin i jezior. W drugiej części prelekcji poznamy różne rodzaje wulkanów i zagrożenia jakie ze sobą niosą. Zobaczymy z bliska kilka erupcji na różnych kontynentach i zajrzymy do wnętrza krateru.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net