Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michalina Kupper - Herbatka u sułtana (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

piątek 21.02.2020 godz. 09:00 - Gryfiński Dom Kultury

Zapraszamy najmłodszych do stołu a właściwie na dywan pełen skarbów przygotowanych przez sułtana. Przy herbatce pitej z "tulipanków" - specjalnych szklaneczek odkryjemy smaki i tajemnice Bliskiego Wschodu. Uczestnicy ułożą mozaikę, posłuchają baśni z Księgi 1001 nocy, spróbują rozpoznać ich bohaterów, puszczą irańskie bączki, skosztują tradycyjnych słodkości oraz zobaczą krótką prezentacje zdjęć i filmów z podróży po Wschodzie.

Teatr Kamishibai: Dar rzeki Fly - Dandai, najpiękniejsza dziewczyna na wyspie wychowuje swojego synka Leituka. Przez lata ciężkiej pracy, na twarzy papuaski pojawiają się zmarszczki a włosy stają się siwe. Któregoś dnia, Dandai wybiera się nad Rzekę, aby ta, zwróciła jej młodość. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Bajka ta ukazuje piękną relację między rodzicem a dzieckiem i wzbudza w nich refleksje. Uczestnicy będą mogli przymierzyć papuaski strój oraz tradycyjne torby w których noszą kokosy, ziemniaki oraz dzieci.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net