Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Agnieszka Sztandera - Ameryka Południowa przez przypadek

sobota 22.02.2020 godz. 16:00 - Namiot Włóczykija

Kierunek ostatniego wyjazdu, po raz pierwszy w historii naszego podróżowania, nie został wybrany z premedytacją. Właściwie nie był w ogóle istotny, ponieważ postanowiliśmy polecieć nie dokądś, a po coś - celem było całkowite zaćmienie słońca. Można więc powiedzieć, że to przypadek rzucił nas do Chile, gdzie w 2019 roku doświadczyć można było tego niezwykłego zjawiska. Całkiem świadomie natomiast, postanowiliśmy wykorzystać okazję i spędzić w tym kraju równy miesiąc, co pozwoliło nam zobaczyć dużo więcej, niż samo zaćmienie.

O nocy w środku dnia, zimie nad Pacyfikiem, tańczących flamingach, najbardziej suchej pustyni świata i Wyspie Wielkanocnej, a także o tym, jak zaplanować i przetrwać podróż z dzieckiem na pokładzie, opowie Agnieszka Sztandera - mama czteroletniego Adasia i współautorka bloga www.nakoniecmapy.com.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net