Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

wycieczka - Drawieński Park Narodowy

niedziela 23.02.2020 godz. 09:00 - Odjazd z przystanku PKS na ul. Szczecińskiej

Zamów bilet na wycieczkę do Drawieńskiego Parku Narodowego (bez karnetu)

Zamów bilet na wycieczkę do Drawieńskiego Parku Narodowego (z karnetem)

Drawieński Park Narodowy, którego zwierzęciem herbowym jest wydra, został utworzony 01 maja 1990 roku w celu ochrony młodoglacjalnego krajobrazu równin sandrowych z ekosystemami wodno-leśnymi. Miarą przyrodniczego bogactwa parku jest 224 udokumentowanych zbiorowisk roślinnych.

Choć park wart jest odwiedzenia głównie przez miłośników przyrody i turystyki kwalifikowanej nie brakuje w nim miejsc po dawnych osadach ludzkich.

Drawieński Park Narodowy położony jest w zlewni rzeki Drawy, która razem ze swoim dopływem - Płociczną, stanowi jego główną oś hydrograficzną.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net