Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Sprzedaż biletów dla osób bez karnetów

Do 7 lutego wystartuje sprzedaż biletów na wycieczki, koncerty, Bal Włóczykija dla osób bez karnetów oraz biletów jednodniowych. Prosimy śledzić naszą stronę!

Aktualnie trwa sprzedaż biletów na wycieczki, koncerty i Bal Włóczykija dla osób z karnetami. Banerki z odnośnikami do odpowiednich wydarzeń znajdują się po prawej stronie. Wystarczy kliknąć.

Przypominamy także, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na cały festiwal. Koszt wejściówki to 140 zł. Uprawnia ona do wejścia na wszystkie imprezy z wyjątkiem kilku wydarzeń towarzyszących, na które posiadacze karnetów otrzymują zniżkę i pierwszeństwo zakupu. Sprzedaż odbywa się na stronie - https://iframe138.biletyna.pl/event/view/id/133518

REGULAMIN KARNETU
1. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, spotkania autorskie, projekcje filmowe oraz degustacje potraw w ramach 14. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Nie upoważnia do wejścia na koncerty 20, 21 i 24 lutego, Bal Włóczykija, warsztaty oraz wycieczki. Uprawnia jednak do zniżek i pierwszeństwa zakupu na te wydarzenia. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme.
2. Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Pubie u Suszka nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy. Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób, ani na wydarzenia towarzyszące, jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje udziału w nich między 15 stycznia a 4 lutego 2020.
3. Liczba biletów na Bal Włóczykija, wycieczki i koncerty będzie ograniczona. Zainteresowanych tymi wydarzeniami prosimy o odbiór wejściówek najpóźniej do 3 lutego 2020. W innym przypadku nie ma gwarancji, że zakup będzie możliwy. Bilety na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty będą dostępne w sprzedaży od 15 stycznia 2020.
4. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie. W przypadku złamania regulaminu i udostępniania karnetu innym osobom kupujący musi liczyć się z jego zwrotem.
6. Na karnecie trzeba wpisać czytelnie imię oraz nazwisko. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
7. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net