Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Tomasz Kłoda - Z niemowlakiem po Stanach

niedziela 24.02.2019 godz. 15:00 - Gryfiński Dom Kultury

Gdy dowiedziałem się iż zostanę ojcem postanowiłem iż maksymalnie wykorzystam czas urlopu macierzyńskiego mojej partnerki i razem z naszą córeczką Zosią będziemy podróżować. Początkowo myślałem o półrocznym wyjeździe do Azji lub Ameryki Południowej. Moja druga połowa, mając na względzie dobro naszej pociechy preferowała bliższe kulturowo nam regiony (dostęp do sprawdzonej służby medycznej). Oboje wiedzieliśmy ze chcemy ten czas spędzić jak najdalej od dużych miast. Początkowo, ze względu na awersje do komercji i konsumpcjonizmu z którym kojarzyłem kraj Wujka Sama sceptycznie podchodziłem do wyboru jaki padł na USA.

Czytając kolejne przewodniki i oglądając galerie zdjęć nabierałem coraz większej ochoty aby poznać parki narodowe zachodniego wybrzeża. Poza niesamowitą fauną i florą zachwyciła nas miejscowa kultura kempingowania oraz otwartość i życzliwość napotkanych w drodze ludzi.

Wbrew wielu sceptykom z czystym sumieniem mogę powiedzieć iż podróżowanie z niemowlakiem jest nie tylko możliwe ale i bardzo przyjemne - to był wspaniały czas dla naszej rodziny.

» powrót «
Zamów bilety jednodniowe Zapisy na biwak zimowy Zapisy na warsztaty o sprzęcie zimowym Zamów bilety na koncerty Zamów bilety na wycieczki Zgłoszenia - Włóczykij Trip Extreme - 50 km Komunikat startowy - Włóczykij Trip Extreme Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Regulamin - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net