Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Alicja Rapsiewicz - Zimbabwe od serca

"Zvakanaka kuva pano" - jak dobrze tu być - tego zdania w języku shona nauczył mnie ojciec rodziny, której stałam się częścią.

Nigdy wcześniej nie miałam szczególnego zamiaru jechać do Zimbabwe, cała Afryka zostawała na końcu planów podróżniczych. Pojechałam tam trochę przypadkiem i okazało się, że to jest miejsce, z którego tak naprawdę nigdy już chyba nie wrócę, mimo, że mieszkam w Polsce.

Spojrzenie prosto w paszczę lwa wylegującego się pod drzewem kilka metrów dalej, obserwowanie żyrafy zza krzaka, delektowanie dziką przyrodą - to jedno, ale Zimbabwe to dla mnie przede wszystkim spotkania z ludźmi, które za każdym razem potęgowały uczucie, że ja tych ludzi już znam, mimo, że wcześniej nigdy ich nie spotkałam.

Chcę Wam opowiedzieć, dlaczego Zimbabwe stało się "moim" miejscem i dlaczego ma właściwości uzdrawiające, mimo, że złapałam tam dość paskudną bakterię!

» powrót «
Zamów bilety na wycieczki (z karnetemu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetemu) Zamów bilet na koncert Acid Drinkers (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Acid Drinkers (z karnetem) Zgłoszenia - Włóczykij Trip Extreme - 25 km Zgłoszenia - Włóczykij Trip Extreme - 50 km Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Regulamin - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net