Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Magdalena Sobczak - warsztaty "Dzieci Świata: Tamir chłopiec z Mongolii - warsztaty tworzenia filmów animowanych techniką animacji poklatkowej" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

piątek 02.03.2018 godz. 09:00 - Gryfiński Dom Kultury

WARSZTATY SKIEROWANE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 7-13 LAT

Animacja poklatkowa to rodzaj animacji stworzonej na podstawie klatek będących zdjęciami. To metoda rejestracji obrazu w której animator w każdej klatce przekształca nieznacznie wybrane obiekty. Warsztaty animacji to doskonała szansa na poszerzenie wyobraźni i możliwość wyrażenia własnego twórczego wnętrza. To również świetna zabawa pozwalająca kształtować cierpliwość i umiejętność pracy w grupie.

Podczas spotkania, dzieci i młodzież zapoznają się ze sposobem tworzenia filmu animowanego oraz z pomocą inicjatorki wykonają obiekty do stworzenia krótkiej historii o Tamirze, chłopcu z Mongolii. Tym samym rozwijając swoją wiedzę a temat obcych kultur i życia rówieśników z innych krajów.

Warsztaty z animacji poklatkowej to połączenie edukacji artystycznej z rozwijaniem wrażliwości na różnorodność nacji i odmienność kulturową. Uświadamiając uczestnikom, że "Jesteśmy całkiem różni, a jednak tacy sami".

» powrót «
Zamów bilet Komunikat startowy - Włóczykij Trip Extreme Regulamin - Włóczykij Trip Extreme Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net