Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Robert "Robb" Maciąg - warsztaty "Dzieci w pracy, zamiast w szkole" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

środa 01.03.2017 godz. 10:00 - Gryfiński Dom Kultury

To godzinny wykład o świecie w którym dzieci zmuszone są do pracy. Zmuszone przez miejsce i kulturę w jakiej się urodziły, zmuszone przez biedę lub wojnę. To także wykład o dzieciach, których praca dotyczy nas codziennie. Nas - konsumentów kawy, bananów, telefonów komórkowych i niemal 130 (!) innych produktów z którymi stykamy się w życiu.

To wykład/rozmowa/dyskusja o szansach zmiany życia najmłodszych. Próba znalezienia odpowiedzi na tak ważne pytania jak "Co możemy zrobić?", "Czy nas to dotyczy?", "Czy zawsze już tak będzie?"

Prezentacja adresowana dla klas 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjów.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net