Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Katarzyna i Karolina Kowalczyk - USA i Meksyk - podróż po Ameryce Północnej

sobota 25.02.2017 godz. 16:00 - Piekarnia

Dlaczego za wwiezienie mango do USA możesz zostać uznany za przemytnika? Co najchętniej kupują meksykańscy baronowie narkotykowi? Jak rozpoznać dobrą Tequilę? Dlaczego pokonując granicę Stanów z Meksykiem lepiej zachować milczenie? Komu musisz dać łapówkę podczas podróży w głąb Meksyku i dlaczego powinieneś się o nią targować? Jak wygląda spotkanie z rodziną niedźwiedzi? Oraz dlaczego wyruszając w podróż komfortowym autem powinieneś wziąć ze sobą zapas skarpetek? - odpowiedź na te i wiele więcej pytań udzielą Kasia i Karolina, które opowiedzą o swojej podróży do USA i Meksyku.

Trasa wyprawy:
Meksyk (Jalisco), USA (Kalifornia, Arizona, Nevada, Utah). Guadalajara, San Diego, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Dolina Śmierci, Park Narodowy Zion, Park Narodowy Bryce Canyon, Park Narodowy Yosemite, Park Narodowy Wielkiego Kanionu Colorado, Bodie - Miasto Duchów, Park Narodowy Sekwoi.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net