Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- X Długodystansowy Rajd na Orientację Trudy

X edycja Długodystansowego Rajdu na Orientację Trudy w tym roku odbędzie się w Kołbaczu (województwo zachodniopomorskie) w dniu 24 września 2016 r. Trasa najprawdopodobniej przebiegać będzie przez Puszczę Bukową. Uczestnicy będą mieli do wyboru następujące trasy:
- trasa piesza - TP 50 km i TP 25 km,
- trasa rowerowa - TR 200 i TR 100 km.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy itp. dostępne są na stronie www.trudy.pl. Warto zaznaczyć, że to ostatnia już edycja tych zawodów, dlatego tym bardziej zapraszamy.

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net