Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- XIII Ekstremalne Zawody na Orientację Grassor

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ekstremalnych Zawodów na Orientację Grassor, tym razem terenem zmagań będzie Pojezierze Myśliborskie z bazą zlokalizowaną w Chojnie. Rajd odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2015.

Zawody na dystansie 50km i 100km zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację. Oprócz tych dystansów organizatorzy zaplanowali start tras rowerowych 150km i 300km, które zaliczane są do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację. Odbędzie się także start dla rodzin i mniej wytrzymałych zawodników na Trasie Turystycznej o długości 12km.

Regulamin i wszelkie szczegóły znajdują się na stronie www.grassor.pl

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net