Włóczykij

Bilety / karnety / opłaty startowe ...

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

REGULAMIN

  1. Bilet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze i projekcje filmowe, które odbywają się danego dnia 12. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij.
  2. Bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w niektórych miejscach festiwalowych nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy.
  3. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 3 bilety. Osoby rezerwujące bilety przez internet zobowiązane są do opłacenia zamówienia do dnia 19 lutego 2018. Jeśli organizatorzy nie odnotują do tego dnia wpłaty, rezerwacja będzie anulowana.
  4. Opłatę za bilety należy wpłacać na konto (numer konta podany zostanie w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza) z tytułem przelewu BILET 25 LUTEGO.
  5. Opłacone bilety będzie można odbierać od pierwszego dnia trwania festiwalu (22 lutego 2018) w kasie Gryfińskiego Domu Kultury. W wyjątkowych sytuacjach odbiór jest możliwy wcześniej po konsultacji pod adresem: wloczykij@gdk.com.pl

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net