Włóczykij

Bilety / karnety / opłaty startowe ...

16. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

REGULAMIN

  1. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, projekcje filmowe, degustacje potraw oraz większość koncertów w ramach 12. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Nie upoważnia do wejścia na Bal Włóczykija, wycieczki oraz niektóre koncerty. Nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme. Cena karnetu 150 zł.
  3. Na Bal Włóczykija, wycieczki oraz dodatkowo płatne koncerty posiadacze karnetu otrzymają zniżki na bilet.
  4. Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w niektórych miejscach festiwalowych nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy. Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób.
  5. Liczba biletów na Bal Włóczykija i wycieczki będzie ograniczona. Zainteresowanych tymi wydarzeniami prosimy o odbiór wejściówek najpóźniej do 5 lutego 2018. W innym przypadku nie ma gwarancji, że zakup będzie możliwy. Bilety zniżkowe dla posiadaczy karnetów na Bal Włóczykija oraz wycieczki będą dostępne w sprzedaży od 17 stycznia 2018.
  6. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie.
  7. Imię i nazwisko należy wpisać wyraźnie i czytelnie. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
  8. JEDNA OSOBA MOŻE NABYĆ LUB ZAREZERWOWAĆ MAKSYMALNIE 3 KARNETY! OSOBY REZERWUJĄCE KARNET PRZEZ INTERNET ZOBOWIĄZANE SĄ DO JEGO OPŁACENIA DO DNIA 21 GRUDNIA 2017. JEŚLI ORGANIZATORZY NIE ODNOTUJĄ DO TEGO DNIA WPŁATY, REZERWACJA KARNETU BĘDZIE ANULOWANA.
  9. OPŁATY ZA KARNET NALEŻY WPŁACAĆ NA KONTO GRYFIŃSKIEGO DOMU KULTURY (podany w e-mailu otrzymanym po wypełnieniu niniejszego formularza) z opisem: KARNET NA WŁÓCZYKIJA + IMIONA I NAZWISKA OSÓB DLA KTÓRYCH KARNET BĘDZIE DEDYKOWANY.
  10. Zarezerwowane i opłacone karnety będzie można odbierać od pierwszego dnia trwania festiwalu (22 lutego 2018) w kasie festiwalu w Gryfińskim Domu Kultury. W wyjątkowych sytuacjach odbiór jest możliwy wcześniej w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury, po wcześniejszym poinformowaniu organizatorów pod adresem e-mail fluxoplazma@gmail.com
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net