WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO GRYFINA

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży WŁÓCZYKIJ

Najbliższa, 18. edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij odbędzie się w terminie 21-25 lutego 2024. Tradycyjnie głównymi punktami programu będą spotkania z miłośnikami wędrówek, reportażystami, etnografami oraz artystami.
W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących – projekcji filmowych, spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacja potraw. Łącznie planowanych jest około 60 spotkań.
Oprócz propozycji skierowanych do dorosłej publiczności w programie znalazły się także zajęcia dla najmłodszych czyli Mały Włóczykij.

WARTO WIEDZIEĆ

OSIEMNASTKA PRZED NAMI

Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami w cyfrach z ostatnich 17 lat.

160 DNI
RAZEM Z NAMI

SPOT 2024

NIE PRZEGAP TYCH WYDARZEŃ

21

2024

START FESTIWALU WŁÓCZYKIJ

GRYFIŃSKI DOM KULTURY

21

2024

23

2024

KONCERT: DUBSKA

GRYFIŃSKI DOM KULTURY

SZLAK NA FESTIWAL

Na festiwalu przecinają się szlaki ludzi ciekawych świata, miłośników wędrówek, reportażystów, etnografów oraz artystów. W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących, projekcji filmowych, spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacji potraw oraz wycieczek.

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij. W skrócie Włóczykij. Prawie jak “Rambo: pierwsza krew”. W skrócie Rambo. Impreza, która przepala neurony, rozpłomienia serca i stopy, przeżera wątroby, obija żebra, połyka i nie wypluwa.

Paweł Zając – Onet.pl

WYDARZENIA I SPOTKANIA

Skip to content