Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Włóczykij 2023. Informacja o biletach i otwarciu.

 - Gryfiński Dom Kultury

Najbliższa, 17.edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij odbędzie się w terminie 22-26 lutego 2023. Tradycyjnie głównymi punktami programu będą spotkania z miłośnikami wędrówek, reportażystami, etnografami oraz artystami. W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących - projekcji filmowych, spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacja potraw oraz wycieczki. Łącznie planowanych jest około 50 spotkań.
Festiwal 22 lutego zainauguruje spotkanie z Wojciechem Jagielskim -reportażystą, dziennikarzem, korespondentem wojennym, autorem książek "Dobre miejsce do umierania", "Modlitwa o deszcz", "Wieże z kamienia", "Nocni wędrowcy", "Wypalanie traw", "Trębacz z Tembisy", "Wszystkie wojny Lary", "Na wschód od zachodu", "Strona świata", "Druga strona świata".
Wojciech Jagielski jest specjalistą od problematyki związanej z Afryką. Rozmowa o tym właśnie kontynencie zdominuje jedno z wydarzeń pierwszego dnia.


Wkrótce zaprezentujemy Państwu nową odsłonę oficjalnej strony internetowej festiwalu. Tymczasem zapraszamy do śledzenia FB imprezy Festiwal Włóczykij

Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

  1. KUPNO KARNETU
  Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy z wyjątkiem kilku wydarzeń (koncerty, Bal Włóczykija i wycieczki), na które posiadacze karnetów otrzymają zniżkę i pierwszeństwo zakupu.

  2. KUPNO BILETÓW JEDNODNIOWYCH ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  Bilet jednodniowy upoważnia do wejścia na wszystkie filmy i prezentacje danego dnia na który obowiązuje. Nie upoważnia do wejścia na wydarzenia towarzyszące tj. koncerty, wycieczki i Bal Włóczykija. Na wydarzenia towarzyszące obowiązują osobne bilety.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY WEJŚCIÓWEK NA FESTIWAL

  23 stycznia - rozpoczęcie sprzedaży karnetów, biletów na koncerty (dla wszystkich) oraz biletów na Bal Włóczykija i wycieczki (dla osób z karnetami)
  8 lutego - rozpoczęcie sprzedaży biletów jednodniowych oraz biletów na wycieczki i Bal Włóczykija dla osób bez karnetów.

   Cena karnetu - 170 zł
   Cena biletów jednodniowych:
   22.02 - 40 zł
   23.02 - 25 zł
   24.02 - 30 zł
   25.02 - 40 zł
   26.02 - 40 zł

   Ceny biletów dla osób z karnetami:
   koncert TABU - 30 zł
   koncert JOHN PORTER SOLO - 30 zł
   koncert THE PAU - za darmo
   spacery - 10 zł
   BAL WŁÓCZYKIJA - 40 zł

   Ceny biletów dla osób bez karnetów:
   koncert TABU - 60 zł
   koncert JOHN PORTER SOLO - 60 zł
   koncert THE PAU - 20 zł
   spacery - 20 zł
   BAL WŁÓCZYKIJA - 80 zł

   » powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net