Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Spotkanie integracyjne "Solidarni z Ukrainą"

sobota 09.04.2022 godz. 21:00 - Krzymów

W związku z wojną na Ukrainie nie będziemy organizować w obecnej sytuacji klasycznego Balu Włóczykija. Zamiast tego proponujemy imprezę bardziej adekwatną do sytuacji i jeszcze bardziej wyjątkową.
Po pierwsze: Koło Gospodyń Krzymowianki zaprasza nas do swojej siedziby w Krzymowie! Kto był ten wie, że jest to miejsce idealne na integrację. Obok mamy przepiękny wielki park ze starymi drzewami.
Po drugie: Organizujemy spotkanie na które chcemy zaprosić uchodźców z Ukrainy oraz ludzi, którzy są zaangażowani w pomoc dla Ukrainy na terenie powiatu gryfińskiego. Chcemy żeby to nasze spotkanie zaowocowało dobrocią, którą będziemy mogli wykorzystać po festiwalu.
Po trzecie: Jeden z najbardziej odjazdowych polskich zespołów LUDOJAD obiecał zagrać specjalny koncert na krzymowskiej scenie. Koncert medytację na rzecz Wolnej Ukrainy.
Po czwarte: To będzie magiczna noc, której ostateczna forma będzie ewoluowała, aż do rozpoczęcia imprezy.
Wjazd i warunki uczestnictwa w tym wydarzeniu są takie same jak przy okazji Balu Włóczykija. Autobusy z Gryfina odjeżdżać będę ok. 21.00. Powroty o 2.00 i 4.00.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net