Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Przemek Kossakowski - Z kamerą wśród zwierząt

niedziela 10.04.2022 godz. 14:30 - Gryfiński Dom Kultury

Kury, delfiny, pająki, pszczoły, niedźwiedź... "Z kamerą wśród zwierząt" to kompilacja przygód Przemka Kossakowskiego na temat światowej fauny.
Twórca obcował z nią podczas kręcenia swoich programów telewizyjnych takich jak "Inicjacja", "Szósty zmysł" oraz "Wtajemniczenie". Czułość. Refleksja. Nieprzewidywalność. Odlot.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net