Włóczykij

Bilety / Karnety

7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby. Niestety wysprzedały się już wszystkie karnety więc pozostaje tylko opcja biletowa (patrz punkt 2).

1. MOŻNA KUPIĆ KARNET
Cena karnetu uprawniającego do wejścia na wszystkie imprezy, z wyjątkiem Balu Włóczykija, wycieczek i koncertu 22 lutego 2013 (Arcy Młyn, Dezerter) wynosi 90,00 zł. Na Bal Włóczykija, wycieczki i koncert 22 lutego posiadacze karnetu otrzymają 50% zniżki na bilet. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme.

Posiadacze karnetów które zainteresowani są Balem Włóczykija, wycieczkami oraz koncertem 22 lutego 2013 zobowiązani byli do rezerwowania i kupowania zniżkowych biletów od 12 stycznia do 11 lutego 2013. Po tym terminie nie gwarantujemy pewności zakupu biletów.

2. BILETY JEDNODNIOWE ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Bilety uprawniające do wejścia na cały jeden dzień prezentacji i filmów dostępne są w cenach: 15,00 zł (w tygodniu), 20,00 zł (pierwsza sobota i niedziela) i 15,00 zł (druga sobota i niedziela festiwalu). Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się 12 lutego 2013. Całodniowy bilet na prezentacje 3 marca nie upoważnia do wejścia na ZAKOŃCZENIE IMPREZY i spotkanie z Anną Czerwińską. Na zakończenie imprezy obowiązuje osobna wejściówka w cenie 10 zł.

Aktualnie bilety można kupować wyłącznie w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie). Rezerwacja biletów zakończona. Od dnia rozpoczęcia festiwalu bilety będą sprzedawane wyłącznie w kasie Gryfińskiego Domu Kultury. Kasa będzie czynna codziennie godzinę przed pierwszą prezentacją lub projekcją.

Cena biletu na Bal Włóczykija - 30,00 zł.

Cena biletów na koncerty:
DEZERTER + Arcy Młyn - 28 zł
UL/KR - 10 zł
Przytuła & Kruk - 10 zł
Hanimal - 5 zł
L.A.S., DREKOTY, BIFF - 20 zł

Bilety na wycieczki zostały wyprzedane (także dla posiadaczy karnetów)

Od 15 stycznia przyjmujemy zgłoszenia na ekstremalny rajd na orientację Włóczykija, który odbędzie się 2-3 marca. Cena wpisowego: 30 zł.

UWAGA! ZAINTERESOWANIE FESTIWALEM JEST DUŻE ALE DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ WCZEŚNIEJ KUPIĆ BILETU W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W GRYFINIE (LUB OD 21 LUTEGO W KASIE GDK), CODZIENNIE BĘDZIEMY ZOSTAWIAĆ PULĘ BILETÓW NA POSZCZEGÓLNE DNI. JEŚLI KTOŚ PRZYJEDZIE WCZEŚNIE (PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZYCH PREZENTACJI) NIE POWINIEN MIEĆ PROBLEMU Z ZAKUPEM BILETU JEDNODNIOWEGO. PROBLEMEM MOŻE POJAWIĆ SIĘ JEDYNIE W PRZYPADKU OTWARCIA LUB ZAMKNIĘCIA FESTIWALU.

Organizatorzy, partnerzy, patroni