Włóczykij 2009
Podróżnicze wieści

Zobacz wcześniejsze edycje festiwalu Włóczykij

  15

  14

  13

  12

  11

  10

  9

  8

  7

  6

  5

  4

  3

  2

  1


Włóczykij 2023. Informacja o biletach i otwarciu.

00.00.0000

Najbliższa, 17.edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij odbędzie się w terminie 22-26 lutego 2023. Tradycyjnie głównymi punktami programu będą spotkania z miłośnikami wędrówek, reportażystami, etnografami oraz artystami. W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących - projekcji filmowych, spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacja potraw oraz wycieczki. Łącznie planowanych jest około 50 spotkań.
Festiwal 22 lutego zainauguruje spotkanie z Wojciechem Jagielskim -reportażystą, dziennikarzem, korespondentem wojennym, autorem książek "Dobre miejsce do umierania", "Modlitwa o deszcz", "Wieże z kamienia", "Nocni wędrowcy", "Wypalanie traw", "Trębacz z Tembisy", "Wszystkie wojny Lary", "Na wschód od zachodu", "Strona świata", "Druga strona świata".
Wojciech Jagielski jest specjalistą od problematyki związanej z Afryką. Rozmowa o tym właśnie kontynencie zdominuje jedno z wydarzeń pierwszego dnia.


Wkrótce zaprezentujemy Państwu nową odsłonę oficjalnej strony internetowej festiwalu. Tymczasem zapraszamy do śledzenia FB imprezy Festiwal Włóczykij

Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

  1. KUPNO KARNETU
  Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy z wyjątkiem kilku wydarzeń (koncerty, Bal Włóczykija i wycieczki), na które posiadacze karnetów otrzymają zniżkę i pierwszeństwo zakupu.

  2. KUPNO BILETÓW JEDNODNIOWYCH ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  Bilet jednodniowy upoważnia do wejścia na wszystkie filmy i prezentacje danego dnia na który obowiązuje. Nie upoważnia do wejścia na wydarzenia towarzyszące tj. koncerty, wycieczki i Bal Włóczykija. Na wydarzenia towarzyszące obowiązują osobne bilety.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY WEJŚCIÓWEK NA FESTIWAL

  23 stycznia - rozpoczęcie sprzedaży karnetów, biletów na koncerty (dla wszystkich) oraz biletów na Bal Włóczykija i wycieczki (dla osób z karnetami)
  8 lutego - rozpoczęcie sprzedaży biletów jednodniowych oraz biletów na wycieczki i Bal Włóczykija dla osób bez karnetów.

   Cena karnetu - 170 zł
   Cena biletów jednodniowych:
   22.02 - 40 zł
   23.02 - 25 zł
   24.02 - 30 zł
   25.02 - 40 zł
   26.02 - 40 zł

   Ceny biletów dla osób z karnetami:
   koncert TABU - 30 zł
   koncert JOHN PORTER SOLO - 30 zł
   koncert THE PAU - za darmo
   spacery - 10 zł
   BAL WŁÓCZYKIJA - 40 zł

   Ceny biletów dla osób bez karnetów:
   koncert TABU - 60 zł
   koncert JOHN PORTER SOLO - 60 zł
   koncert THE PAU - 20 zł
   spacery - 20 zł
   BAL WŁÓCZYKIJA - 80 zł

   » powrót «